Reference

Reference

Přečtěte si několik referencí od mých zákazníků, věřím, že budete s mojí prací také spokojeni. 

 Těším se na budoucí spolupráci.

Měl jsem tu čest spolupracovat s panem Kozlerem při několika zakázkách na naší správní nemovitosti a jsem nesmírně spokojen s jeho prací. Pan Kozler se prokázal jako vynikající profesionál se schopností dodat výsledky nad naše očekávání.

Jeho precizní práce a pozornost k detailům jsou pozoruhodné.  Byl také vždy ochoten komunikovat a konzultovat vše s námi, abychom se cítili informováni a spokojení s průběhem práce.

Doporučuji pana Kozlera všem, kteří hledají zručného a spolehlivého řemeslníka.

Ing. Hynek Slavík

RealEstateCare a.s.

Rádi bychom vřele doporučili řemeslníka pana Václava Kozlera, který montoval nábytek v celém našem domě. Jeho práce nás mile překvapila. Nejenže dokončil práci včas, ale také nám v mnoha ohledech poradil a nezůstal po něm žádný nepořádek. Jeho zkušenosti byly evidentní, a to v každém kroku procesu montáže.

Pan Kozler je komunikativní a ochotný naslouchat našim požadavkům,  vždy se snažil plně pochopit naše potřeby.

Celkově jsme byli velmi spokojeni s jeho prácí a schopnostmi a můžeme ho bez rozpaků vřele doporučit.

Lada Novotná

soukromá zakázka

Objednali jsme si přes pana Kozlera garážová vrata Doorhan. Vše bylo velmi profesionální a spokojenost s výsledkem je naší straně naprostá.

Pan Kozler nám poskytl obsáhlé infomace, dobrou cenu a  pomohl nám vybrat ta, která nejlépe vyhovují našim potřebám a designu naší garáže.

Samotná montáž a instalace probíhala hladce a včas. Vrata montoval pan Kozler s kolegou. Byli příjemní a měli očividně zkušenosti s montáží garážových vrat. Výsledek byl super, vrata fungují bezchybně a vypadají skvěle.

Jsme spokojeni s dodáním i montáží garážových vrat Doorhan a určitě se na pana Kozlera obrátíme i s jinými zakázkami, práce je na našem domě pořád dost.

Jiří Malý

soukromá zakázka

Neváhejte mne kontaktovat