Pár slov o nás

 

Jmenuji se Vašek Kozler a manželka Jana říká, že umím opravit a zařídít téměř všechno.  Starám se o veškeré "chlapské"  práce kolem domu a baví mě to.

Vyznám se v záležitostech elektrikářských ( opravím nebo vyměním zásuvku či vypínač, opravím jednoduchý elektrospotřebič, pověsím a zapojím lustr, připojím světlo pod  kuchyňskou linku, zapojím elektrospotřebič  nebo galerku v koupelně), také ve věcech  instalatérských ( připojím pračku nebo myčku,  vyměním baterii, opravím kapající kohoutek, vyměním silikon okolo vany, namontuji sprchový kout ). Uklízím po sobě, po mé návštěvě vám doma nezůstane žádný nepořádek.  Zapojím a naladím televizi či domácí kino.  Smontuji Vám jakýkoliv nábytek a ještě Vám ho mohu přivézt z obchodu.  Pokud máte starší nábytek, opravím jej.  Provedu montáž kuchyně včetně usazení dřezu, zapojení spotřebičů ( myčka, trouba, lednice, sklokeramická nebo indukční deska ) a připojení vodovodní baterie. Pověsím obrazy, poličky, věšáky nebo zrcadla. Namontuji garnýže nebo žaluzie. Na zahradě posekám trávu, shrabu listí, pokácím strom, načešu ovoce.  Naštípu dříví a srovnám na své místo. V zimě odklidím sníh, na menší plochy mám hrablo, na větší plochy sněhovou frézu. Mohu se také postarat o vašeho plechového miláčka - umyji auto včetně interiéru, zajistím opravu, zařídím technickou kontrolu. Stejně tak, pokud máte motorku nebo scooter, s opravou a servisem se můžete obrátit na mne, nebudete zklamáni. 

Dlouhodobá spolupráce s firmami provozujícími technickou správu budov - Facility Management v komerčních nemovitostech - banky, obchodní domy, retailové parky, nájemní jednotky obchodních řetězců, industriální a logistické areály, kancelářské budovy. Pravidelné kontroly, držení havarijní pohotovosti, práce na objednávku. 

Určitě jsem na něco zapomněl,  pokud  požadovanou službu nenajdete v našem seznamu, jednoduše nás kontaktujte. Vše spolu probereme, vysvětlím vám srozumitelně, jaký bude postup prací  a jak dlouho to bude asi trvat, aneb kolik to bude stát.  

 

S námi žádná nepříjemná překvapení. 

 

 

Poptávka služeb hodinového manžela